مدیریت نشر

واحد نشرنشر کتاب فردا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و تاکنون سی عنوان کتاب توسط این انتشارات به چاپ رسیده است که تمامی آنها به چاپ­های دوم و سوم رسیده و برخی از آثار موفق شده­اند چاپ ششم را در طول سه سال تجربه کنند. تحول در علوم انسانی، فقه حکومتی، تحول حوزه­های علمیه، الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی، انقلاب اسلامی، سنت غربی و نسبت ما با سنت و تجدد از جمله موضوعاتی است که نشر کتاب فردا مورد توجه خود قرار داده است.


مدیریت فروش

واحد فروشپاتوق کتاب فردا به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و افزایش سطح دسترسی مردم عزیز ایران به کتاب، اقدام به توزیع عمده بعضی از کتاب های موجود در سایت با امتیازات ویژه کرده است.
این کتاب ها گزینشی بوده و با شرایط ویژه ای به صورت عمده در اختیار فعالان حوزه کتاب اعم از کتابفروشی ها، سایت های اینترنتی، ناشران، موسسات و … قرار می گیرد.
شرایط ویژه شامل تخفیف ویژه این کتاب ها و فروش مدت دار آنهاست. البته فروش مدت دار منوط به احراز شرایط مشتری است.
پاتوق کتاب فردا به منظور تهیه کتاب های مورد نیاز خود، اقدام به تبادل کتاب های توزیعی خود با دیگر همکاران فعال در حوزه چاپ و نشر هم می کند و لذا توزیع عمده فقط شامل فروش نیست.
علاقه مندان می توانند کتاب های توزیعی را به طور جداگانه و کامل در قسمت کتاب های توزیعی در صفحه اول سایت پاتوق کتاب فردا مشاده کرده و لیست آنها را از لینک زیر دریافت کنند.
«دریافت لیست کتاب های توزیع عمده»
علاقه مندان برای دریافت توضیحات بیشتر با واحد توزیع سایت پاتوق کتاب فردا به شماره ۰۲۵۳۷۷۴۶۹۹۲ تماس بگیرند.


مدیریت ترویج

واحد ترویج

کتاب کالای مقدسیت، از آن جهت که ارتباط محکمی با خصوصیت برجسته آدمی دارد؛ فطرت.

کتاب وسیله ارتباط آدمی با فطرتش است به شرط آنکه بخواهد، وکتاب خوب همانیست که به معنای کتاب بودن خودش وابسته مانده است.

پس از پیروزی نهضت روحِ خدا، جبهه حق روح تازه‌ای در خود احساس کرد و به مشتاقان این وعده داده شد تا زندگیِ حقیقی که انتظارش را می‌کشند، محقق سازند و این جز با علم‌آموزی و فرهنگ‌سازی میسر نمی‌شود، وظیفه‌ای که اولین بازیگرش کتاب است و کتاب را باید ترویج کرد از آن جهت که نوشته‌ایست میان دو جلد.

بر اساس پیشنهادهای مختلف و بر مبنای طرح تحولی که ساختار منسجمی را برای مجموعه تصور می‌کند،واحد ترویج به منظور:

۱. بهینه‌سازی ارتباط بین واحدها در امر گردش کتاب

۲. تبلیغ و رساندن کتاب خوب به مخاطبان

۳. شکل‌دهی به جریان کتاب انقلاب اسلامی در کشور و استفاده از فرصت‌های جدید مالی-فرهنگی که در توان مجموعه است تعریف و ایجاد شد.

وظایف کلی ترویج در چهار دسته‌بندی قابل ترسیم است:

۱.طرح‌های مشورتی ومشارکت با سایر واحدها

۲.طرح‌های جاری وروزانه

۳.طرح‌های مناسبتی وخاص

۴. طرح‌های ویژه که هرکدام زیر مجموعه‌هایی دارد که با توجه به اهمیت و الویت داشتن هرکدام از کارها می‌توان اولیت‌بندی خاصی را اعمال کرد.